OYUN PROGRAMI

KIYIYA OTURMANIN BÖYLESİ

17 KASIM 20.30 CUMA KADIKÖY EMEK TİYATROSU

Uzunçayır Caddesi Doğançay İş Hanı No:29/1 Hasanpaşa / Kadıköy / Tel: 0216 545 73 76

11 KASIM 20.00 ankara FARABİ SAHNESİ
farabi sokak 17/A Ankara
0312 468 00 58
24 KASIM 20.30  ARKAPLAN SANAT GALERİSİ
Cumhuriyet mahallesi menekşe sokak no, 3 adapazarı / sakarya

“OYUN PROGRAMI” için 14 cevap

 1. İyi ki varmışsınız. Böylece ben de arkadaşım sayesinde sizinle ve muhteşem sanatınızla tanışabildim. Dünyanın neresine giderseniz gidin, sizi ve sanatınızı izleme tutkusuyla her daim yanıp tutuşan bir insanı cezbetmiş bulunmaktasınız. Eğer oyundan önce kutlama adeti olan arkadaşlarınıza oyundan sonra Nevizadede katılsaydınız emin olun sizi ve sanatınız orada da ellerini çatlatıcasına, ayakta alkışlayan birini bulacaktınız 🙂
  Sevgi ve Saygılarımla

 2. Nasıl bir oyundu o öyle… Bayıldım… İnteraktif bir oyun bulaşırsın 🙂 “Kıyıya Oturmanın Böylesi” izlediğim ve harika diyebileceğim oyunlardan biriydi. Tebrik ederim. Sayende çok neşeli bir akşam geçirdik. Umarım hayat boyu çok başarılı olursun.

 3. Tebrik ediyoruz Seni…. Bursa’da izledik oyununu ve gerçekten anca böyle kıyıya vurulurdu…. Herşey geride kaldı kahkahalarla vurduk kıyıya … Adını çok daha fazla yerlerde duyarız inşallah… Türkiye tanımalı ve izlemeli oyunlarını … ( Ebru & Emre )

 4. :):)Sessizdi gece ve gecenin sesliğini bozan tek şey yaklaşan leılo nun gemisiydi,bir su damlasında gördüm geceyi ve sevişip duran sinekleri o kışkırtıcı sesleriyle;çocuk olmak istedim bir an ama bir su kaplumbağası kadar şişmandım,yaşlıydım ve koşamıyordum artık yorgundum :)MeRvE EnGiN izledim güldüm :)MeRvE EnGiN izledim neşelendim :)MeRvE EnGiN izlemeye devam ediyorum koşamasamda yürüyerek gidiyorum.kucak dolusu sevgiler ve saygılar:):)

 5. Merhaba,
  Kıyıya oturmanın böylesi oyununuzu çok görmek istiyorum ama yukarıdaki tarihler bana uymadı. Şubat ayında başka gösteriniz olacak mı?
  Sevgiler,
  Aytac

 6. Uzun bir süre oldu sizi sahnede göremiyoruz.. Lütfen artık geri dönün! 🙂 Biz sizin Flaminia’nızı, genç bir kızın oturma odasında sorunlarını anlatmasını, Bir kadının acı anlarını ve en önemlisi yepyenii Merve Engin’i görmek istiyoruz. Biz kim miyiz? Biz sizin sahnede olmanıza en az sizin kadar ihtiyacı olan seyircileriz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir