iletişim

info@merveengin.com

0539 450 3000

“iletişim” için 3 cevap

 1. Sevgili Merve,
  Dün Tiyatro Festivali kapsamında ki “Kıyıya oturmanın böylesi..” oyununu Ankara’ da izledim. Sadece basindan vs biliyordum ve bir fikrim yoktu. Oyun ve sen muhteşemdin.. Oyun sonunda da seni kutladim. Zaman zaman Istanbul’a gittiğimde önceden not aldiığım oyunları çabuk çabuk da olsa görnmek için fırsat yaratıyorum. Bundan sonra senin oyunlarını da takip edeceğim.
  Dilerim bir çok oyununu görme, izleme fırsatımız olur. Her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.

  Sevgiler,
  Tamay Şeker

  tamays@superonline.com
  tseker@metu.edu.tr

 2. Merve hnm.mayıs 8de izmir’de kıyıya oturmanın böylesi oyununuzda acaba sigara içme sahnesi varmı yani sahnede oyun icabıda olsa sigara yakıcakmısınız?

 3. Sevgili Merve hanım,

  Oyunlarınızı çift dikis seyretmek bagimlilik yapti bende. Hayir, elbette gec anladigim icin degil. Her performans ayri bir oyun yaratiyor bence. Oyunun icine yerlesmis gizli bir oyun gibi. Yarı profesyonel yazarlik yapiyorum kendi isimin yani sira. Yari profesyonel de nasil oluyor diye sormazsiniz, eminim 🙂 Oyunlardaki performansiniz kalemime gercek anlamda ilham veriyor. Bunun icin ayrica tesekkur ederim size. Basarilarinizin devamiyla birlikte, saglikli nice guzel gunler dilerim.

  Umut Kaygısız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir